O firmie

Jesteśmy rozwijającą się firmą i sprostamy wymagającym zadaniom.A nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy związanej z Telekomunikacją Polską i Orange daje nam potężny bagaż doświadczenia przy budowie linii telekomunikacyjnych

Bazując na kilkunastoletniej pracy dla największego operatora telekomunikacyjnego mamy głęboko zakorzenione standardy technologiczne tak potrzebne przy prawidłowym procesie budowy i konserwacji linii telekomunikacyjnych.

Wykonujemy spawy światłowodów najnowocześniejszą spawarką FURUKAWA FITEL S178A Ver.2 centrującą do rdzenia.Spawy wykonywane przez ten sprzęt są tak dobre,że są nie widoczne dla urządzeń pomiarowych co pozwala na zaoszczędzenie budżetu mocy na długich odcinkach linii światłowodowych.

Pomiary i naprawy światłowodów wykonujemy za pomocą reflektometru AFL NOYES OFL 280-103.To świetne urządzenie pozwala na trzy falowy pomiar linii światłowodowej,pomiary przez splitery,a także pomiar na liniach czynnych.Mamy możliwość dostarczenia klientowi protokołów pomiarowych TRM w wersji papierowej i elektronicznej.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Close